Sizin için çalışıyoruz.

Sizin için çalışıyoruz; bize güç veren müşterilerimize özel çözümler…
AIRTEC
AIRTEC daima değişen piyasa eğilimlerinin zirvesinde olduğu için, ürününüzün geliştirilmesinde en son yeniliklerin kullanıldığından emin olabilir.
HEMA
Structure’s commitment to green building and sustainability is long-standing.
VACCON
Vakum pompası, hava nakil pompası, hava amplifikatörü, manifold veya farklı bir vakum pompası gerektirirse Vaccon’un bir çözümü vardır.
PEMAKS
En ileri teknolojileri ve güncel üretim tekniklerini, müşteri odaklı bir ticari yaklaşımla harmanlayan Pemaks, sadece Türkiye’ nin değil, dünyanın sayılı pnömatik silindir üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
VDM
VDM absorber, enerji emilimi ideal ve şok güçlerinin meydana geldiği her yerde kullanılmaktadırlar.
FARBO
Farbo ürün yelpazesi susturucular ve bağlantı parçaları – Kompakt silindirler – Pnömatik silindirler – Pnömatik akışkanlar için Globe vanalar – Döner Tabla – Döner Eklemler – Güvenlik Vanalar – Selenoid…
AVS RÖMER
Endüstride ve müşteriye özel çözümler üretiyoruz (gıda, kimya veya ilaç sektörü dahil) ve 3.000’den fazla standart ürün sağlıyoruz.
EXAIR
EXAIR Corporation, endüstriyel temizlik, soğutma taşıma ve statik eliminasyon için çeşitli sanayi ürünleri üretmektedir.

whychooseus

AIRTEC Vakum Enjektörler

Düşük hava tüketimiyle yüksek performans sağlarlar.

Yüksek çalışma güvenliği için derecelendirilmiş ve çevre kirliliğinden kaçınmak için düşük gürültü seviyesine sahiptirler. Bir veya daha fazla emme kapları atmosfer basıncında çekilirken patentli çoklu ağızlı vakum enjektörleri vakumu sabit bir düzeyde tutarlar. Bunlara kendi temizleme filtreleme sistemleriyle kontaminasyondan kesinlikle etkilenmedikleri için teşekkür ederiz.