Skip to content Skip to footer
gözlem pnömatik

Hakkımızda

1993 yılında kurulan Gözlem, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı hedeflemiştir. Bu anlamda uzun süre Bosch firmasının bayiliğini sürdüren Gözlem , Pemaks ve VDM markalarının distribütörlükleriyle faaliyete başladı.

2001 yılında Rexroth ve Bosch firmalarının hidrolik-pnömatik bölümlerinin birleşmesi ile Rexroth-Bosch Group ürünlerinin bayisi olarak faaliyetini 2003 yılına kadar sürdürdü.

Türkiye genelinde daha geniş hizmet sunmak amacı ile 2003 yılında konusunda sektöre hakim İtalyan Farbo Pneumatica Srl. firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Yine 2003 yılından itibaren vakum ürünleri konusunda bir dünya markası olan Amerikan Vaccon Company Inc. firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak Türk Sanayisine pnömatik vakum ve aksesuarları konusunda çok geniş bir ürün çeşidi kazandırmanın mutluluğu içindedir.

2004 yılından itibaren Alman Pnömatik devi Airtec Pneumatic GmbH. firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak ürünlerini daha da genişletmiştir.

2005 yılında konusunda Türkiye’nin lider firması Hema hidrolik pompa sistemlerinin distribitörlüğüne başlandı.

2007 yılında endüstri sistemlerine yönelik ürünleri olan Exair firmasının distribütörlüğüne başlandı.

Satışını ve distribütörlüğünü yaptığımız ürün gurupları ; hidrolik , pnömatik , vakum kompanentleri , elektrik , otomasyon ürünleri , kontrol ve bağlantı elemanları ve endüstrinin geniş kesimine hitap eden ürünleri içermektedir.

Firmamız kurulduğundan bu güne kadar , ürün satışı yanısıra bir çok konuda müşterinin ihtiyacına yanıt vermiş , servis ve teknik danışmanlık hizmetini sunarak tecrübelerini paylaşmıştır.

Gözlem Pnömatik Hidrolik End. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , son teknolojileri değerli müşterilerimize sunarak bilgiyi paylaşma arzusu içinde olmuştur

Saygılarımızla

Nedim Aykutalp
Genel Müdür
bir misyondan daha fazlası

Sürdürülebilirlik

Gözlem Pnömatik, sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, çevresel etkileri en aza indirecek ürün ve süreçleri geliştirmeye öncelik vermektedir. Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız, iş etiği ve şeffaflık prensipleriyle sektörde örnek bir kuruluş olmayı sürdürmektedir.

Çevre Dostu Ürün ve Süreçler

Ürünlerimizin ve üretim süreçlerimizin çevresel etkilerini azaltmak amacıyla çevre dostu malzemeler kullanılmakta ve enerji verimliliği ön planda tutulmaktadır.

Atık Yönetimi

Atık üretimini en aza indirmek için geri dönüşüm programlarına katılıyor, atıkların doğru bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Tasarımda Sürdürülebilirlik

Ürünlerimizin ömrünü uzatmak, geri dönüşüme uygun olmalarını sağlamak ve enerji verimliliğini artırmak amacıyla sürekli olarak ürün tasarımı üzerinde çalışmaktayız.
hidrolik ve pnömatik

Ürünleri incelemek için

Subscribe for the updates!

Başlat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?